Zdravé hubnutí

Posted in on 25 Zář 2014

Člověk přibírá na váze z mnoha příčin:

Jednou z příčin – a to příčinou prvotní je jako u všeho psychika. Naše tělo si dělá ochranu – mantinel (hradbu) před něčím, co mu z okolí vadí. Mnoho lidí stres jednoduše zajídá…. Také si tělo obaluje nemocný orgán….

Žena, která přibírá zejména v oblasti hýždí – chybí jí kvalitní zázemí. Žena, které přibývá tuk v oblasti břicha a zejména žaludku – mívá hodně stressů. Stresy tělo „schytává“ v oblasti třetí čakry……Atd, atd, atd…………

Málo pohybu – proč? Jistě, máme mnoho práce, sedavé. Ale nejsme v práci od rána do večera a každý celý víkend. Ale jsme unavení a není to jenom od práce. Je to pro mnohé neuvěřitelné, ale uvnitř našeho těla jsou nezvaní návštěvníci. Nejenom viry a bakterie. Ale i velcí – hlísti apod. Každý z nás má svoji sbírku. Rozdíl je jen v tom, že někteří už to vědí a někteří ještě ne. Všichni máme svoji malou zoo, která nám odebírá živiny, vitamíny a hlavně energii.

Sílu se zvednout – znají to všichni dříve narození – při zvedání bolí to i ono. Proč bolí? Říká se, že chrupavka v kloubech se opotřebuje a potom bolí každý pohyb. I mě bolel. Bolely mě kolena, kotníky při každém kroku, celá páteř až nahoru. Prý artróza druhého stupně. Kolagenové injekce do kloubů pomohly na dva měsíce. A prý, že se s tím nedá nic dělat. Bolesti kloubů mě přešly, když jsem pomocí kapiček vytáhla olovo z těla, pomocí zaperu a plasmového generátoru jsem zlikvidovala borrelie a pomocí léků další potvůrky z těla. Zbavila jsem tělo nejen zvířátek, co mi brala živiny, energii, ale také toxinů z jejich metabolických procesů. Dnes běhám bez bolestí po schodech nahoru i dolů.

Mnoho nesprávného jídla. Nikdy bych nevěřila, jak mohou nezvaní hosté v těle řídit naše chutě, naše chování, dělají vše pro to, aby měli u nás prostředí, které potřebují. Po kompletní detoxikaci je hubnutí radost – nehoní Vás chutě ani na sladké, ani na nic jiného. Člověk získá spoustu energie a má chuť na pohyb. Mnoho lidí hubne aniž by si to uvědomovali, a cokoliv pro to dělali. Bez přemáhání – je to radost.

delfin

Komentáře nejsou povoleny.