Klíšťata a komáři

Posted in on 03 Zář 2014

Klíšťata a komáři

Reklamy nás masírují, abychom se nechali očkovat proti klíšťové encefalitidě. A nutno přiznat, že to funguje. Nechává se každý rok očkovat víc a víc lidí.

Ve skutečnosti se ví, že skutečně nakažené klíšťovou encefalitidou je každé cca dvacáté klíště. Ani po nakaženém klíštěti nemusíme nutně onemocnět. Nemoc propukne jenom tehdy, pokud naše imunita nefunguje tak jak by měla.
Jenže klíšťata častěji přnášejí borreliozu. Proti ní vakcína neexistuje. Navíc tato nemoc může proběhnout skrytě a borrelie se v těle pěkně usadí, schovají a zamaskují. Po letech můžeme mít problém se srdcem, bolestmi kloubů apod. To podle toho, kde se usadí. Ani místo, kde se usadí není žádná náhoda.
Toto místo musí být pro ně pohostinné. To znamená, že se bakterie v našem těle usazují na místech, kam tělo ukládá odpady, které nestíhá vyloučit. Jedná se o metabolity z potravy, těžké kovy, soli a podobné další dobroty. Bez tohoto pdkladu se nemůže uchytit!

Co ale není až tak známá věc, že klíšťata u nás přenáší i další nákazu. Plasmodia – původce malárie a vlasovce – mikrofilária, a další nezvané návštěvníky našeho těla.

Na Moravě bylo v padesátých letech minulého stolení naprosto běžné, že komáři přenášeli malárii. Určitě nebyli vyhubeni. Nejedná se o nějaký zvláštní druh. Dnes lidé cestují po celém světě. Každému z nás se může stát, že nás na dovolené v exotických zemích poštípe komár. Po návratu domů nás „uloví“ náš komár, vzápětí si lupne na sousedovi a je o radost postaráno. Únavový syndrom, nadměrnou potivost aj. mají z velké části na svědmí plasmodia.

Co se týká vlasovců, přenos je stejný – klidně i od sousedovic psa. Není pravda, že tito parazité žijí pouze v Africe nebo v Asii. Celé generace lidí si vlasovce předávají. A jak se k nám dostali? Není tajemství a už ve škole jsme se učili, že ve válce bojovali naši evropští dědové v Africe. Myslím, že s sebou přivezli právě nákazu plasmodií a vlasovců a dlaších potvůrek.

Dalším zdrojem nákazy exotickými potvůrkami mohli být naši přátelé, kteří nám přijížděli pomáhat se socialistickým hospodářstvím před třiceti lety. Můj manžel pracoval v jednom závodě s Vietnamci a Kubánci. Měli společné toalety i sprchy. A komáry!

V dnešní době pomáhá šíření různých nákaz cestovní ruch.

Krev opravdu NENÍ sterilní a placenta NENÍ výkonný filtr, který chrání rostoucí plod od všeho zlého. Placentou opravdu projde vše, co je v matčině těle.
(Odčervovala jsem měsíc staré miminko od roupů. Od pátého měsíce těhotenství miminko v bříšku kolem 19. hodiny bylo velmi neklidné do cca 2 hodin po půlnoci. Po narození tento cyklus pokračoval. Do chvíle, než se objevil první živý červík na plence. Po odčervení holčička spí jako miminko).
Potíž je v tom, že pokud bakterie apod. je v tělíčku od samého počátku vzniku, imunita jej nepovažuje za nepřítele. Informační preparáty umí tělo a imunitu naučit znát nepřítele, i když „spí“ a zdá se být neaktivní.

A jsme opět u čištění těla a u obnovení přirozené imunity. Zde používáme s velkým úspěchem informatika a
MMS, Zapper a plasmový generátor pro likvidaci těchto nezvaných hostí.
.
Očkování – je na každém, aby si rozmyslel. Každá očkovací vakcína nese s sebou do těla dávku těžkých kovů a dalších zátěží. Informace najdete v záložce Očkování.

Ale i zde je možné pomocí informatik nežádoucím účinkům vakcín předejít nebo je alespoň podstatně zmírnit.

delfin

Komentáře nejsou povoleny.