Očkování

Posted in on 02 Zář 2014

Jak jsem přestala slepě věřit očkování.

První přemýšlení přišlo s očkováním proti dětským nemocem, které jsme si jako děti prošli: příušnice, zarděnky, spalničky a plané neštovice. Vzpomínám, jak nás maminka dávala do jedné postele, pokud někdo z nás dětí tuto diagnozu pochytil. To proto, abychom si tím prošli co nejdříve a pokud možno všichni najednou. Tímto moudrým krokem maminek a babiček jsme získali imunitu proti těmto nemocem na celý život. Očkování chrání cca do 20 let a co potom??? Dětské nemoci jak známo jsou pro dospělé problém!!!!

Druhé přemýšlení přišlo s očkováním na chřipku – syn nastoupil do práce, kde bylo toto očkování povinné, dal se naočkovat a další dva týdny chodil s horečkami do práce, protože proti chřipce přece byl očkován, tak to chřipka být přece nemohla! Imunita po očkování potřebuje minimálně 3 měsíce na vytvoření stabilních protilátek!

Třetí přišlo s tzv. prasečí chřipkou – jak je možné, že byla objevena současně s vakcínou? Nebyla náhodou vakcína dřív, než chřipka? Toto je na jinou diskuzi. Současné mediální masírování nebezpečností této nemoci a nutnosti očkování, když už „epidemie“ probíhala, mě pomalu otvíralo oči. Pracuji s lidmi a byla jsem jednou z prvních, kdo v té době ulehl do postele s čtyřicítkou horečkou. Druhý den se ke mně přidal manžel. Denně 2 – 3 paraleny, čaj a pocení. Za čtyři dny bylo po horečce. Po čtyřech dnech horečka odešla tak rychle během několika hodin, jak rychle přišla. Praktickou lékařku mám 60 km daleko. Šla jsem k ní až po horečkách. Řekla, že je pravděpodobné, že jsem si prošla onu prasečí chřipku. Ptala jsem se jí na očkování – upřímně mi řekla, že by se sama naočkovat nedala – LÉKAŘKA, STARÁ PRAKTIČKA, KTERÉ BYLO DOST PŘES ŠEDESÁT, SE SILNOU CUKROVKOU (4X DENNĚ INZULIN), DENNĚ VE STYKU S PACIENTY, MI ŘEKLA, ŽE BY SE OČKOVAT PROTI CHŘIPCE V ŽIVOTĚ NEDALA!!!!

Pak přišlo očkování proti rakovině děložního čípku. A smrt školačky v anglii do hodiny po očkování. Papilomaviry lze z těla odstranit! A imunitu vypěstovat i jinak – prostředky jsou!

Další byl příběh z naší rodiny. Mé děti byly jako malé poctivě očkovány mimo jiné na černý kašel. Když bylo synovi přes 30 let, dostal silný kašel. Následovala antibiotika, která nezabrala. Druhá antibiotika střelená na blint nezabrala také. Lékařka poslala syna do práce, odkud přišel po týdnu opět s horečkami a silným kašlem. Mezitím nemoc přešla i na jeho manželku. Jenom malá roční vnučka byla zdravá! To bylo divné. Až po třetích antibioticích, která nezabrala, napadlo lékařku poslat výtěr na kultivaci. Výsledek byl šokující – diagnoza ČERNÝ KAŠEL! Jak to bylo možné! Myslela jsem že černý kašel byl v našich zemích očkováním vymýcen! Navíc syn byl přece očkovaný! Kdyby syn cestoval, nebo něco tak, ale ne – chodil z domova do práce a zpět. Při práci studoval při denním studiu střední školu. Na žádné výlety nebyl prostor. Následovala čtvrtá, konečně na míru antibiotika. Zkrátím to – oba takto marodili půl roku, žena kašlala ještě dalších 6 měsíců. Po nemoci je lékařka pro „jistotu naočkovala!!!“ V zápětí byli pracovnicí laboratoře ujištěni, že tím, že nemoc prodělali, měli imunitu proti černému kašli doživotně. Očkováním vzala za své!

Co dodat? Bylo velké štěstí, že jejich roční dcera byla očkována proti černému kašli. Na správnou diagnozu čekali tři měsíce! Malá by měla velký problém!
Co z toho plyne pro mě? Jsou diagnozy, které ohrožují na životě – zde je očkování jistě na místě. Ale je mnoho očkování zbytečných a zbytečně zatěžují dětský organismus doprovodnými látkami jako jsou vysoké dávky hliníku a rtuti. Obsah těchto kovů násobně převyšuje dávku snesitelnou pro dětské tělíčko. Navíc vakcíny jsou pěstovány na skotu apod.
Detoxikační poradci potom u autistů měří těžké kovy, vrozené a z vakcín získané bakteriální a virové zátěže. Není výjimkou vyměřené BSE!

Dnes máme k dispozici informační preparáty. Berou se 14 dní před očkováním a minimálně měsíc po očkování. Eliminují z větší části negativní účinky vakcín, včetně zátěže těžkými kovy aniž by snížily účinek vakcín. Jsou vhodné i pro úplně nejmenší, čerstvě narozené děti.

Jsou to jediné preparáty, pomocí kterých se může podařit v některých případech zdolat autismus.

 

 

 

delfin

Komentáře nejsou povoleny.