MMS

Posted in on 23 Zář 2014

Ano, zde je řeč (písmo) o mnohokrát diskutovaném, oslavovaném a zatracovaném prostředku MMS a jeho dalších variantách.

První důležitá věc je rozlišit chlornan sodný a chloritan sodný.

Chlornan sodný (SAVO) - je opravdu jedovatá a rakovinotvorná látka. Kupodivu ji legislativa schválila pro čištění nejen bazénových vod, ale taky pro čištění pitné vody!!!!

Chloritan sodný – po vypití v našem žaludku zreaguje a vytvoří se kuchyňská sůl a plyn chloričitan, který je látkou tělu vlastní – tělo si ho vyrábí samo a je součástí naší imunity. Při užívání MMS je v těle tohoto plynu víc a plyn zabíjí v těle plísně, viry a bakterie. Lékař mi vysvětlil., že ničí pouze viry a bakterie tělu nepřátelské. Receptory na povrchu molekuly plynu jsou kompatibilní s podobnými receptory většiny nepřátelských buněk. Plyn chloričitan má opačný energetický náboj, než virus nebo bakterie. Když se setkají, zničí se navzájem :-).  Tělo ryb vyrábí mnohem víc tohoto plynu, než naše lidské tělo.

Z výše uvedených důvodů je třeba dávat pozor při případném nákupu MMS. Nesplést si chlornan a chloričitan :-).

Moje zkušenost: poprvé jsem pila zvyšující dávku. Začala jsem s dávkou 2 kapky na 1 litr vody a skončila jsem s dávkou 27 kapek na litr vody.

Podruhé jsem dlouhodobě pila dávku 3x denně 5 kapek. Dodnes používám MMS jako dezinfekční prostředek. Kapu jej do očí, do uší, je součástí mého klistýru jednou týdně v dávce 15 – 20 kapek na litr vody. Po koupeli v MMS jednou za čas se na rozdíl od plné vany normální vody cítím příjemně a svěže.

Po osobní zkušenosti na MMS nedám dopustit.

 

 

 

 

Komentáře nejsou povoleny.